Logo
Sklepy motoryzacyjne, salony rowerowe, skutery
Stacja paliw, myjnia
 

Zakres oferty


Powiększenie
Powiększenie

"Car-Mot Auto Części" to godna zaufania firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji części samochodowych, zarówno offline i online!

Naszymi dostawcami są największe polskie hurtownie motoryzacyjne. Mamy podpisane umowy na dystrybucję oryginalnych części zamiennych ze znanymi producentami samochodów /VW, Audi, Skoda, Ford, Fiat, Jeep. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów olejowych Castrol, Lotos, Motul, Mobil, Liqui Moly, Shell, Elf, Selenia. Prowadzimy sprzedaż akumulatorów do samochodów osobowych i dostawczych marek Centra ,Exide ,Varta, Jenox

"Car-Mot Auto Części" to doświadczony zespól ludzi nastawiony na najwyższą jakość obsługi Naszych klientów.

Posiadamy na stanie około 10 000 referencji do popularnych marek, a także bardzo nowoczesny system informatyczny pozwalający na szybki i bezbłędny dobór części.

Gdzie nas możecie znaleźć:

Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, najlepsi okoliczni mechanicy samochodowi, stacje obsługi pojazdów. W naszej ofercie znajdują się części zamienne do większości marek i modeli w zakresie samochodów osobowych i dostawczych.Jako już nieliczni na rynku motoryzacyjnym w swojej ofercie posiadamy jeszcze auto części do Fiat 126p, FSO-Polonez , Żuk , Nysa itp.

Zapraszamy do współpracy