Logo
Sklepy motoryzacyjne, salony rowerowe, skutery
Stacja paliw, myjnia
 

Informacje


Powiększenie
Powiększenie

W naszej pracy stosujemy szyby ochronne oddzielające klienta od sprzedawcy, akumulatory Centra wykorzystane do stworzenia 1.5 metrowej przestrzeni ochronnej. Oczywiście praca załogi w rękawiczkach, mydła antybakteryjne, płyny dezynfekcyjne, ciągłe czyszczenie lad, klamek itp. Staramy się w tych trudnych czasach pracować normalnie, jednakże z wielką odpowiedzialnością, ostrożnością i respektem. Prosimy Was drodzy Klienci o to samo, albo jeszcze więcej.

Nowe godziny pracy naszych placówek handlowych szczegóły >>

Zachęcamy Państwa do nieco innych form zakupów. Wystarczy do nas zadzwonić, uzyskać informację, zamówić towar. Rowery przygotowane, sprawdzone, zdezynfekowane możemy Państwu dostarczyć do domu. Forma płatności: gotówka, przelew i płatność kartą - zalecana karta i przelew. To samo dotyczy części samochodowych. Można je zamówić wcześniej, odebrać przy sklepie, płacąc kartą płatniczą przy samochodzie klienta. Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy z Państwem, mające przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa przy zakupach zarówno dla Państwa jak i dla nas.

Posiadamy w sprzedaży płyny które zawierają 70% alkoholu etylowego, wzmocnionego izopropanolem, dzięki temu świetnie nadają się do dezynfekcji klamek, lad, szyb, terminali, pistoletów paliwowych itp. Oczywiście nie można tego spożywać i używać do dezynfekcji skóry.

Pracownicy na stacji paliw są wyposażeni w przyłbice i maski ochronne. Używają rękawic. Jest możliwość zapłaty kartą przy dystrybutorze. Pomieszczenia handlowe w P.H. Car-mot są ozonowane, są stworzone 1.5 m strefy ochronne. Na ladach znajdują się szklane boxy oddzielające sprzedawcę od kupującego.