Logo
Sklepy motoryzacyjne, salony rowerowe, skutery
Stacja paliw, myjnia
 

Zachęcamy Państwa do nieco innych form zakupów. Wystarczy do Nas zadzwonić, uzyskać informację, zamówić towar. Rowery przygotowane, sprawdzone, zdezynfekowane możemy Państwu dostarczyć do domu. Forma płatności: gotówka, przelew i płatność kartą - zalecana karta i przelew. To samo dotyczy części samochodowych. Można je zamówić wcześniej, odebrać przy sklepie, płacąc kartą płatniczą przy samochodzie klienta. Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy z Państwem, mające przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa przy zakupach zarówno dla Państwa jak i dla Nas.

W naszej pracy stosujemy szyby ochronne oddzielające klienta od sprzedawcy, akumulatory Centra wykorzystane do stworzenia 1.5 metrowej przestrzeni ochronnej. Oczywiście praca załogi w rękawiczkach, mydła antybakteryjne, płyny dezynfekcyjne, ciągłe czyszczenie lad, klamek itp. Staramy się w tych trudnych czasach pracować normalnie, jednakże z wielką odpowiedzialnością, ostrożnością i respektem. Prosimy Was drodzy Klienci o to samo, albo jeszcze więcej.


Car-Mot to firma handlowo - usługowa która swoim zakresem działalności obejmuje:"Car-Mot Auto Części" to godna zaufania firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji części samochodowych, zarówno offline i online! Naszymi dostawcami są największe polskie hurtownie motoryzacyjne. Mamy podpisane umowy na dystrybucję oryginalnych części zamiennych ze znanymi producentami samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów olejowych Castrol, Lotos, Motul, Mobil, Liqui Moly, Shell, Elf, Selenia.

Posiadamy na stanie około 10 000 referencji do popularnych marek, a także bardzo nowoczesny system informatyczny pozwalający na szybki i bezbłędny dobór części.